Opinie rodziców
Babcia,, Kropelki,,
2016-10-19, 22:35
Na dzisiejszym spotkaniu z okazji pasowania na pzedszkolaka byłam pod wielkim wrażeniem umiejętności dzieci pod względem umiejętności artystycznych dzieci. Widać ogromną pracę jaką Panie włożyły aby przygotować dzieci do dzisiejszego występu.
DZIĘKUJĘ za tak udane przedstawienie oraz za przygotowany poczęstunek.

MAMA
2016-10-09, 22:10
Wyselekcjonowane wiadomości są tylko na stronie, te mniej pochlebne jak widzę zostały usunięte...

słoneczko
2015-09-01, 14:30
Bardzo Polecam te przedszkole Moj syn w dniu dzisiejszym poszed pierwszy raz do tej placowki jako 3 latek i zostal bardzo cieplo przyjety
na poczatku byly problemy ale jak to zawsze jest ze dziecku trudno sie roztac z rodzicem ale panie mnie uspokoiły i juz sie nie musialam martwic o mojego malucha. odbierajac dziecko syn nie chcial wrocic do domu tylko isc do dzieci
Mam nadzieje ze bedzie tak dalej i ze moje dziecko bedzie zadowolone
Bardzo Dziekuje Paniom z Grupy Słoneczko oby tak dalej

Mama Delfinka i Pingwinka
2014-11-05, 13:21
Witam serdecznie!Chciałam bardzo podziękować za piękny program występów na pasowaniu i wogóle za całą organizację imprezy.Moja córeczka delfinek była bardzo tym wszystkim przejęta.Codziennie kiedy wraca dowiaduję się co robią i widzę że są duże efekty.Nauczyła się wiele wierszyków ,wyliczanek,piosenek ,a także wielu ciekawych słówek i piosenek na rytmice i angielskim.Druga córka pingwinek też jest zadowolona i lubi chodzić do przedszkola,chociaż jak każde dziecko są dni lepsze i gorsze.Robią wiele ciekawych prac co kształtuję rozwój wyobraźni i sprawności rąk która przyda się później w pisaniu.Ja ze swojej strony postaram się abym też razem z moimi dziewczynkami mogła brać udział w życiu przedszkola,chociażby biorąc udział w konkursach ,które będą.Naszym panią dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość oraz ciepło ,które dają naszym dzieciaczką.Pozdrawiam.

Dziękujemy
2014-10-12, 20:15
Serdeczne podziękowania dla mamy Delfinka i Pingwinka za ciepłe słowa.
Panie z grupy III i V

Mama Delfinka i Pigwinka
2014-10-11, 18:02
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki pań nauczycielek i reszty pań.Uważam że wszyscy którzy tam pracują dają naszym dzieciom dużo ciepła,pomocy w trudnych chwilach i rozstaniach z rodzicami.Moje dziewczynki chętnie chodzą do przedszkola i po weekendach czekają aby spotkać się z swoimi paniami.Dzieciom podobają się prace które wykonują i uczą się nowych piosenek,wyliczanek i wierszyków.Cieszymy się że tutaj jesteśmy.Pozdrawiam i szanuję to że mamy taką miłą kadrę.

DZIEKUJEMY
2014-09-08, 20:04
Pani Ewo, panie Marcinie i Delfinkowy Gościu!
Wykonujemy swoja prace najlepiej jak umiemy, z pasją, zaangażowaniem, ciepłem i miłością dla "naszych dzieci". Kochamy powierzone nam maluchy. Tak ciepłe słowa, które czytamy poniżej sprawiają, że wierzymy w to iż 3-letnia podróż, w którą zabraliśmy naszych podopiecznych, otworzy ich wrażliwość, ciekawość i chęć podążania ku niezwykłym przygodom, wyzwaniom, a także burzom, które ich czekają w życiu. Nam pozostaje radość z tego, że mogłyśmy być ich pierwszymi przewodnikami w poznawaniu fascynującego świata przyrody, zwyczajów, zabytków, fascynujących miejsc i zwykłego codziennego życia. Mamy nadzieję, że zasiałyśmy ziarenko ciekawości, które zaowocuje w przyszłości pasjami, dającymi sukces i radość w ich dorosłym życiu.
Serdecznie dziękujemy za cieple słowa, które są najlepszą nagrodą jaka mogła nas spotkać.
\\\\\\\"DELFINKOWE PANIE\\\\\\\"

Delfinek absolwent :)
2014-08-22, 20:42
Dziękujemy serdecznie za wspaniałe 3 lata w przedszkolu na Muszlowej.
Jesteśmy cały czas i jeszcze długo będziemy pod ogromnym wrażeniem programu realizowanego w trakcie oststniego roku, czyli podróże po świecie podczas, którego dzieci poznawały kulturę, obyczaje różnych krajów całego świata.
Grono Pedagogiczne na najwyższym poziomie dydaktycznym !
Serdecznie dziękujemy Pani Eli, Pani Ani, Pani Oli i niezwykle ciepłej pani Madzi.

Delfinek
2014-06-27, 08:14
Bardzo dziękujemy Pani Eli, Pani Ani i Wszystkim Pracownikom Przedszkola za wspaniałe trzy lata naszej córki w tym Przedszkolu i w Waszych rękach. Nasze dziecko idzie do szkoły naładowane dobrymi emocjami, mądre i uspołecznione a my z optymizmem patrzymy w Jej przyszłość. Oby los zawsze stawiał na Jej drodze takie Grono Pedagogiczne i takich wspaniałych opiekunów i przewodników.
Szanowna Pani Dyrektor, gratulujemy sukcesu w tworzeniu nowego przedszkola z którym tak trudno nam się rozstać.
Ewa i Marcin Sochaccy

Gość1
2014-02-11, 13:10
O śniadaniach w przedszkolach: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e_KHB-vFyiU

w imieniu Przedszkolak.org.
2014-01-27, 12:12
Serdecznie zapraszamy na webinarium, które będzie dotyczyć projektu Zdrowy Przedszkolak.org.
http://www.medycynaintegracyjna.pl/event/szkolenie-dla-przedszkoli-rodzicow-wprowadzajace-w-projekt-zdrowy-przedszkolak-org/

Mama Kropelek
2013-09-25, 11:31
http://www.bemowo.waw.pl/dzieci_i_mlodziez/aktualnosci/bezplatne_zajecia,6431/

Mama Słoneczka
2013-07-03, 13:42
Chcieliśmy podziękować za rok opieki nad naszym Słoneczkiem, pełen wrażeń i nowych doświadczeń, na zakończenie teczka pełna pięknych i pomysłowych prac plastycznych. Ps.: Czy wiadomo kto zastąpi Panią Anię Grzyb, kiedy dzieci przejdą do grupy Kropelek?

Słoneczka
2013-06-13, 09:29
Chciałam podziękować za bardzo udana wycieczkę \"Od ziarenka do bochenka\". Dzieci wróciły bardzo zadowolone, no i zdjęcia z wycieczki też nam się bardzo podobają.

Gość1
2013-05-17, 14:26
http://www.miffy.pl/strona,ii-ogolnopolski-konkurs-miffy-w-przedszkolu-1705-8062013

Rodzic
2013-04-19, 14:46
Szkoda, ze jak zawsze, zdjecia z grupy Słoneczek sa nie zamieszczone na stronie :(

Rodzic
2013-02-17, 23:14
Dzień dobry.Czy mogę poprosić też o zdjęcia Słoneczek na balu karnawałowym .

Ela Ptak
2012-12-14, 19:12
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że Jasełka podobały się zarówno rodzicom, jak i naszym przedszkolakom. Ciepłe słowa rekompensują wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie przedstawienia. Jestem bardzo wdzięczna za podziękowania. Równocześnie czuję się zobowiązana, by podkreślić, że bez zaangażowania rodziców i moich \\\"młodszych \\\" koleżanek: pani Ani i pani Dorotki, które nie boją się nowych wyzwań na starcie swojej pracy zawodowej, nasze przedsięwzięcie trudne było by do zrealizowania.
Jeszcze raz dziękuję za uznanie naszych widzów, zarówno tych młodszych, jak i starszych.
Ela Ptak

Mama Maksia
2012-12-13, 08:38
Wczorajsze spotkanie Jasełkowo Wigilijne w naszym przedszkolu było wspaniałe!!! Bardzo dziękujemy. Przedstawienie naszego \\\\\\\"Muszelkowego\\\\\\\" teatrzyku, to wspaniała niespodzianka i dla nas rodziców i dla dzieci ;) Dziękujemy wszystkim Rodzicom Aktorom, Pani Dyrektor oraz Pani Eli i pozostałym osobom zaangażowanym w przygotowania. Dziękujemy, że poświęcacie swój wolny czas dla naszych dzieci. Pozdrawiam Diana B.

Mama Delfinka i Słoneczka
2012-12-06, 08:03
Pomysł z Mikołajem witającym nas w progu przedszkola fantastyczny. Dzieci miały miłą niespodziankę.

Świątecznie
2012-12-03, 19:59
http://www.zdrowyprzedszkolak.org/2012/warsztat-z-pierniczkow-w-calej-polsce/
Może takie pieczenie pierniczków mogłoby się odbyć w naszym przedszkolu? :)))

Rodzic
2012-12-03, 09:30
Bardzo proszę o zamieszczanie zdjęć dzieci, nie tylko z grupy Delfinków.

Pingwinek (poprzednio Rybka)
2012-11-13, 12:25
Od samego początku jesteśmy w tym przedszkolu i od samego początku jesteśmy zadowoleni. Nie było żadnych problemów z zostawaniem dziecka w przedszkolu, a wręcz trudno go stamtąd zabrać. Cieszę się z faktu, że dzieci mają przygotowywane posiłki na miejscu i nigdy w życiu nie chciałabym aby przedszkole było obsługiwane przez firmę cateringową. Niejednokrotnie syn mówił, że jedzenie było przepyszne i prosił o dokładki, które dostawał. Kontakt z Paniami jest przemiły, zawsze i chętnie podzielą się opinią na temat dziecka. Patrząc na galerię widać, że dzieci mają dużo zajęć w postaci koncertów, teatrzyków, konkursów. Ciągle coś sie dzieje więc nie wieje nudą. Oby tak dalej :) Polecam

Gość przedszkola
2012-11-13, 11:20
W mojej opinii bardzo dobre przedszkole.

WODA
2012-10-19, 14:18
A ja zachęcam Panią Dyrektor do zarejestrowania przedszkola w programie "MAMO, TATO, WOLE WODĘ!" na stronie: http://www.wolewode.pl/dla-przedszkoli/rejestracja.html :)

Gośc
2012-10-10, 20:57
Mój synek często wraca głody do domu z przedszkola. Muszę miec przy sobie coś do jedziena dla niego.Narzeka na wymyślne drugie dania które mu nie smakują. Czasami są takie zestawienia że wogóle obiad z dwóch dań pozostaje nietknięty.

Gość DELFINEK
2012-09-16, 11:50
Bywa, że drzwi do przedszkola są otwarte. Furtka również. Ale to nie jest spowodowane zaniedbaniami pracowników przedszkola. To głównie rodzice zapominają o ich zamykaniu. Bezpieczeństwo dzieci jest zatem również w rękach rodziców.

Pingwinek
2012-09-16, 11:08
Pragnę poinformować wszystkich Rodziców, iż drzwi do przedszkola są teraz cały czas zamknięte i wchodząc czy wychodząc z placówki należy pamiętać o używaniu kodu. Nasze przedszkolaki są na pewno bezpieczne:)

Słoneczka
2012-09-12, 14:13
Jak na razie trudno mi ocenić pracę Pań przedszkolanek, ponieważ córka dopiero zaczęła przygodę z przedszkolem, ale jak na razie to jest bardzo zadowolona. Kontakt z Panią Dyrektor i z innymi pracownikami przedszkola również na razie jest bardzo pozytywny. Martwi mnie coś innego. Jest furtka i domofon, ale przedszkole jest otwarte za każdym razem jak przyjeżdżam z córką lub po córkę. Tak na prawdę, każdy może wejść do środka. Moim zdaniem powinno się wchodzić do przedszkola za pomocą kodu lub dzwoniąc na domofon, ale przy wejściu na dole.

Gość Słoneczko
2012-05-12, 11:44
Moja córeczka jest w grupie Słoneczek, gdzie nad naszymi Dziećmi czuwają trzy niezwykłe Kobiety - kochające swoją pracę i oddane dzieciom. Przedszkole jest przyjazne maluchom i zaangażowane. Dziecko chętnie tam chodzi i nawiąuje przyjaźnie - czegóż chcieć więcej.

Słoneczka
2012-03-16, 12:59
Gorąco polecan „Nasze” przedszkole.Pani dyrektor wspólnie z kadrą nauczycielską tworzą cudowne miejsce dla dzieciaków.
Mój syn je uwielbia. Z uśmiechem na twarzy wchodzi i wychodzi z niego. Panie nauczycielki z powołania, bardzo troskliwe, pełne ciepła i życzliwości. Przede wszystkim bardzo pomysłowe w organizowaniu dzieciom czasu. Dzieci wiele uczą się poprzez zabawę, wykonują wiele ciekawych i oryginalnych prac, świetnie się przy tym bawiąc. Nie ma czasu na nudę! Przedszkole na 6 :)

Kropelki
2012-03-02, 17:15
Dzień dobry .Czy mogę poprosić o więcej zdjęć z zajęć w grupie Kropelki. Potem oglądamy je całą rodziną i dowiadujemy się wielu rzeczy.

Mama Rybki
2012-02-23, 08:40
Nasza córka jest w grupie Rybek - i odkąd poszła do przedszkola widać było, że panie nie próżnują. Mnóstwo nowych wierszyków, piosenek, zabaw - nasza córeczka pięknie się rozwija i chętnie chodzi do przedszkola. Bardzo dziękujemy Paniom Nauczycielkom za zaanagażowanie w wychowanie naszych dzieci - wszystkie imprezy, na które nas zaproszono były naprawdę super: wzruszające i śmieszne, świetnie dopracowane. To świetne przedszkole, dziękujemy!

Pingwinek
2012-02-15, 08:23
Drodzy Państwo wczoraj w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Jest to zawsze ogromne przeżycie i frajda dla dzieci. Miałam przyjemność podejrzeć bal grupy 4 i 5. I naprawdę już się nie dziwię, że nasze dzieciaki tak chętnie chodzą do "Muszelki". Sala pięknie przystrojona, balony, serpentyny, dekoracje na schodach i korytarzu - to wszystko nic.... Nasze Panie - to dopiero rewelacja!!! Wszystkie Panie przebrane: była diablica, klauny, peruki. Panie tańczące, szalejące (wręcz) z naszymi dziećmi. Cała zabawa przemyślana, muzyka świetnie dobrana po prostu patrzyłam na dzieciaki i Panie z zachwytem.
Paniom Wychowawczyniom chciałam bardzo podziękować, a Wam drodzy Państwo mogę śmiało i z czystym sumieniem nasze przedszkole polecić.

Delfinek 1
2012-02-10, 18:42
Wysoki poziom w kształceniu dzieci, wysoka kultura i komunikatywność w grupie Delfinki to zasługa nauczycielek. Dziecko jest bardzo zadowolone i z chętnie wraca do przedszkola. Jeśli cała kadra pedagogiczna jest taka jak w Delfinkach to tylko można pogratulować Pani Dyrektor grona nauczycieli. :)

Kropela i Pinginek ;)
2012-02-06, 20:11
Mam dwóch synków w "Muszelce", których odbieram po podwieczorku. Pierwszy posiłek moich chłopców w domu to 0 19:00 kolacja - zupełnie nie rozumiem informacji o "niedopracowanych posiłkach". Od kwietnia zeszłego roku tylko raz zdarzyło się, żeby Mikołaj poprosił o drożdżówkę bo nie najadł się na podwieczorku.... Co miesięczne teatrzyki i zajęcia edukacyjne to super sprawa. A zakończenie zeszłego roku po raptem 2 miesięcznej pracy z dziećmi to najlepsza rekomendacja dla naszego przedszkola - dzieci pięknie recytujące, tańczące, zadowolone, wzruszające to chyba największa duma i radość dla każdego rodzica......

GOŚĆ3
2012-02-03, 21:13
Ogólnie przedszkole jest w porządku,jest dobry kontakt z paniami jak również z panią dyrektor,która jest naprawdę miłą osobą ale co do posiłków to się zgadzam,że powinny być bardziej dopracowane,córka raczej zawsze ma apetyt, a z przedszkola wraca głodna bo np.był twardy chleb na podwieczorek którego nie dało się ugryżć i tak jest z wieloma rzeczami więc nad tym powinni trochę popracować,poza tym jestem zadowolona.

GOŚĆ2
2012-02-02, 20:13
My również nie możemy narzekać. Dziecko wraca z przedszkola bardzo zadowolone.Co do posiłków, to moze faktcznie nie są zbyt przemyślane, ale z drugiej strony to czy dziecko zjada posiłki czy nie zależy w dużej mierze od jego apetytu.

GOŚĆ
2012-01-31, 22:09
zgadzam się z panią co do atmosfery w przedszkolu jest milo i przyjemnie ale niestety co do posiłków mam ogromne zastrzeżenia.Mój syn prawie zawsze narzeka na niedobre obiady.okazuje się że jest to problem w tym przedszkolu!! nie tylko ja to zauważyłam!!!

Delfinek
2012-01-25, 16:58
Gorąco polecam przedszkole nr 417. W kwietniu minie rok odkąd moja córka uczęszcza do naszego przedszkola i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, a przede wszystkim widzimy szczęście naszego dziecka, które bardzo szybko się zaklimatyzowało, robi postępy edukacyjne, rozwija zdolności interpersonalne i po kilku dniach nieobecności tęskni za swoimi Paniami;)
Warto również podkreślić niesamowicie przyjazną atmosfere jaką stworzyłą Pani Dyrektor Edyta Sasin we współpracy z dobrze wykwalifikowaną Kadra pedagogiczą. Nienaganna współpraca z rodzicami, owocuje obustronnym zadowoleniem. Uważam, że przedszkole reprezentuje wyższy poziom anizeli niejedno przedszkole prywatne.

Losowe zdjęcia z galerii
Wyszukiwarka
Newsletter
Biuletyn informacji publicznej