Informacja dla rodziców dzieci przyjętych na dyżur letni w terminie 04 -22 lipca 2022

Drodzy Rodzice,

prosimy o przyniesienie w pierwszym dniu pobytu:

– kapci na zmianę,

– ubrania na zmianę w podpisanym worku,

– dużą paczkę chusteczek higienicznych,

– opakowanie wilgotnych chusteczek,

– dwie rolki ręczników papierowych- do wycierania rąk dla dzieci,

podpisana butelka z wodą lub bidon- pozostawiamy w szatni

(woda będzie uzupełniania w miarę potrzeb)

Dla dzieci młodszych tj. ur. 2018 przynosimy:

– piżamkę – podpisaną,

– lekkie nakrycie typu kocyk, poszewka – podpisane,

– ewentualnie poduszeczkę – podpisaną

WAŻNE!  Przypominamy rodzicom o  dostarczeniu wypełnionych upoważnień do odbioru dzieci nie uczęszczających na stałe do Przedszkola nr 417, koniecznie w pierwszym dniu pobytu

Listy dzieci w podziale na poszczególne grupy, będą dostępne w szatni oraz na górnym korytarzu.

Do czasu zakończenia remontu tarasu wejściowego, do przedszkola wchodzimy bramą boczną i wejściem bocznym.

Po przebraniu się dziecka w szatni, rodzic wraz z dzieckiem wchodzi na piętro i przekazuje dziecko pod opiekę dyżurującego pracownika przedszkola.

Przypominamy, że dzieci przyprowadzamy do przedszkola od godz. 7 do 8.30 a odbieramy najpóźniej do godz. 17.00

Informacja o alergiach pokarmowych prosimy przekazać w formie pisemnej w pierwszym dniu pobytu do nauczycielek.

Wszelkie nieobecności należy zgłaszać drogą telefoniczną  (22 664 60 06) lub na adres mailowy przedszkole417@onet.pl, najpóźniej do godziny 9.00 w dniu nieobecności.

Wszelkie ważne informacje dotyczące dziecka prosimy przekazywać do nauczycielek grup bezpośrednio lub za pośrednictwem dyżurującej osoby.

Zespół Przedszkola nr 417