Plebiscyt „Warszawianka Roku”

W maju tego roku m.st. Warszawa ogłosiło czwartą edycję Plebiscytu Warszawianka Roku. Mamy przyjemność poinformować, że 20 września podczas oficjalnej konferencji zostały ogłoszone nominacje do tytułu Warszawianki Roku. Od tego momentu, do 22 października w publicznym głosowaniu wybrana zostanie kandydatka do tytułu.
Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w wydarzeniu i głosowanie na nominowane kandydatki.  Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie warszawiankaroku.um.warszawa.pl lub w Biurze Marketingu Miasta.
Osobami do kontaktu są:
Aleksandra Bondyra, a.bondyra@um.warszawa.pl., telefon: 22-325-93-29;
Karolina Mosiołek, kmosiolek@um.warszawa.pl., telefon: 22-325-93-32;
Marta Nestorowicz, mnestrorowicz@um.warszawa.pl, telefon: 22-325-93-34

Skip to content