Seminaria on-line dla Rodziców

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna

Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. gen. T. Pełczyńskiego 28 E, 01-471 Warszawa

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminariach inspirujących on-line dotyczących rodzicielstwa.

Ich celem jest zainspirowanie Państwa do refleksji nad podejściem do rodzicielstwa, wychowania, swojej relacji z dziećmi lub – szerzej – relacji z innymi ludźmi.

Seminaria będą prowadzone przez Olgę Piekarską-Piotrowicz, certyfikowanego trenera Familylab Polska oraz Familylab Association w oparciu o książki duńskiego pedagoga i terapeutę Jespera Juula.

Tematy poszczególnych seminariów będą dotyczyły:

• komunikowania granic,
  • poczucia własnej wartości dzieci i rozwijania ich pełnego potencjału,
  • agresji dziecięcej,
  • przewodnictwa dorosłych,
  • budowania zdrowego stosunku do jedzenia u dziecka,
  • towarzyszenia dziecku w procesie edukacji szkolnej,
  • relacji rodzic – nastolatek.

Spotkania będą się odbywać przez osiem kolejnych śród (począwszy od 27 października,
a skończywszy 15 grudnia) w godzinach 12.30 – 15.30 przez aplikację Zoom.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia telefoniczne do Sekretariatu Poradni: (22) 664 13 42, (22) 664 08 49, 509 953 508 od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00

Zaświadczenia: Uczestnictwo w poszczególnych zajęciach może być potwierdzone zaświadczeniem wystawionym przez Poradnię o ukończeniu cyklu 8 seminariów o łącznej liczbie 32 godzin dydaktycznych.