Spotkanie adaptacyjne

Spotkanie odbędzie się 30- ego czerwca, czwartek, w grupie Słoneczka i Kropelki o godz. 16.00…..

Dzień Taty

Z okazji Dnia Taty składamy najserdeczniejsze życzenia….

Gazetka przedszkolna- wydanie letnie

Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie naszej przedszkolnej gazetki….

Zakończenie roku szkolnego w Muszelkach i Pingwinkach

Bardzo serdecznie zapraszamy Rodziców z grup na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się…..

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI PO RAZ PIERWSZY PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2022

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI PO RAZ PIERWSZY PRZYJĘTYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ  W DNIU 9 CZERWCA ( CZWARTEK) O GODZ. 16.30.

Odwołanie akcji „Zbieramy krew dla 3-letniej Mai”

Z przykrością informujemy, że zostaje ODWOŁANA AKCJA – Serdeczna prośba o pomoc.

Dzień Mamy

Serdecznie zapraszamy Kochane Mamy na uroczystość z okazji Ich święta, która odbędzie się w naszym przedszkolu w poszczególnych grupach….

Akcja „Posadź swój kwiatek”

Celem akcji jest pozyskanie roślin do skrzynek balkonowych oraz na rabaty kwiatowe. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa zaangażowaniu wzbogacimy nasze rabatki w nowe kwiaty, które będą ozdobą ogrodu aż do jesieni.

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Książka moim przyjacielem”

Przeżyj literacką przygodę… narysuj i napisz to sam….

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna zaprasza do wzięcia udziału

w programie „Rodzice jako partnerzy po rozstaniu”…..