Wyniki konkursu

Składamy serdeczne podziękowania Dzieciom i Rodzicom za udział w rodzinnym konkursie plastycznym „Warszawa – uśmiechnięte miasto”.

Gazetka przedszkolna

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki, Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki „Muszelkowe ploteczki.

Seminaria on- line dla Rodziców

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, zaprasza do wzięcia udziału w seminariach inspirujących on-line dotyczących rodzicielstwa.

Rodzinny Konkurs Plastyczny „WARSZAWA- UŚMIECHNIĘTE MIASTO”

Rodzinny Konkurs Plastyczny Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastycznym „WARSZAWA- UŚMIECHNIĘTE MIASTO”.

Plebiscyt „Warszawianka Roku”

W maju tego roku m.st. Warszawa ogłosiło czwartą edycję Plebiscytu „Warszawianka Roku”. Kapituła Plebiscytu wyłoniła 10 nominowanych do tytułu, które każdego dnia angażują się w rozwój społeczeństwa obywatelskiego, zwracając uwagę na jego potrzeby.

Dzień Uśmiechu

W najbliższy piątek 1 października, nasze przedszkole przyłącza się do obchodów

Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka wszystkim naszym podopiecznym składamy życzenia radości , uśmiechu i samych pogodnych dni.

Akcja „Sprzątanie świata”

Przed nami ważne wydarzenie ekologiczne. Finał 28 edycji Akcji Sprzątania Świata. Odbędzie się on w dniach 17,18,19 września. Przebiegać będzie pod hasłem: „MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ!”.

Walczymy o zaszczytny certyfikat!

W roku szkolnym 2020/2021 mimo wielu ograniczeń spowodowanych pandemią projekt „Varsavianistyczna Szkoła” był kontynuowany. Mamy nadzieję na przyznanie zaszczytnego certyfikatu „PLACÓWKA LOKALNYM OŚRODKIEM EDUKACJI VARSAVIANISTYCZNEJ”.

Ważna informacja!

Ważna informacja dla wszystkich rodziców dzieci po raz pierwszy przyjętych do naszego przedszkola.