Kiermasz Kartek Swiątecznych

Szanowni Państwo,

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia.

Zawsze jest to czas wyjątkowy w naszych domach. Ze szczególną troską myślimy wtedy o najbliższych, szykujemy spotkania w rodzinnym gronie, przygotowujemy świąteczne pyszności, wybieramy także upominki dla naszych bliskich.

W tym szczególnym czasie zachęcamy Państwa do włączenia się w przedszkolną akcję: „Kartkę świąteczną wysyłamy – o bliskich pamiętamy i innym pomagamy!”

Kultywując tradycję poprzednich lat chcemy zorganizować w tym celu

Świąteczny Kiermasz Kartek.

Obdarujmy naszych bliskich ciepłymi słowami zapisanymi na pięknie wykonanych kartkach. Niech zapełnią się one życzeniami prosto z serca i pozostaną pamiątką na długie lata.

Pieniążki zebrane podczas kiermaszu pragniemy przekazać na szczytny cel.

Włączamy się bowiem w akcję Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej ” Pomoc ofiarom wojny”. Święta na Ukrainie nie będą bowiem z pewnością tak spokojne i rodzinne jak u nas. PCPM prowadzi program wsparcia dla obywateli Ukrainy, którzy mimo wojny i lęku przed śmiercią pozostali w swoim kraju i teraz będą musieli zmierzyć się  także z bardzo ciężkim okresem zimy. Pomóżmy im!

Do wsparcia naszego przedsięwzięcia zapraszamy Wszystkich Państwa. Osoby, które lubią działać plastycznie zapraszamy do stworzenia takich kartek. Format i sposób wykonania dowolny. Prosimy tylko by kartki były wykonane estetycznie 😉 Zachęcamy gorąco do włączenia dzieci w ich wykonanie! Kartki prosimy przekazywać naszym pracownikom do 2.12 (piątek). Wszystkie zebrane kartki będzie można zakupić na świątecznym kartkowym stoisku w dniach od 5.12 – 9.12.

Bądźmy razem w te święta i dzielmy się dobrem, które mamy w sobie!