WIRTUALNY SPACER PO PRZEDSZKOLU 417

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2024/2025

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola – kontynuacja uczęszczania do Przedszkola nr 417

W okresie od 27 lutego ( wtorek ) do 4- ego marca ( poniedziałek) do g. 16.00  rodzice dzieci urodzonych w latach 2018, 2019, 2020, 2021 składają do nauczycieli grup pisemne potwierdzenia woli kontynuacji edukacji przedszkolnej na rok szkolny 2024/2025. Kartę potwierdzenia będzie można pobrać w przedszkolu lub  ze strony internetowej.

Brak złożenia potwierdzenia woli kontynuacji edukacji w podanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu w roku szkolnym 2024/2025.

Przydział do grup przedszkolnych dzieci kontynuujących i przyjętych na rok szkolny 2024/2025 nastąpi po zakończeniu całego postępowania rekrutacyjnego. Organizacja grup przedszkolnych (jednorodnych wiekowo lub mieszanych) uzależniona jest od liczby i wieku dzieci kontynuujących i dzieci przyjętych oraz możliwości organizacyjnych przedszkola i może być inna niż w bieżącym roku szkolnym. W przypadku konieczności podziału dotychczasowych oddziałów, brana jest pod uwagę data urodzenia dziecka.

Potwierdzenia kontynuacji będą wprowadzone do systemu elektronicznego na bieżąco, dlatego też prosimy o składanie potwierdzeń w wyznaczonym terminie. Po wyznaczonym terminie ten etap rekrutacji zostanie automatycznie zamknięty i nie będzie możliwości wprowadzania zmian.

Druk do pobrania: deklaracja_kontynuowania_wychowania_przedszkolnego-2

KRYTERIA DOCHODOWE