Kampania społeczna „Wychowuję mądrze i bezpiecznie”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy do udziału w II edycji Kampanii społecznej realizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy „Wychowuję mądrze i bezpiecznie”. W tym roku Kampania jest dedykowana rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy do udziału w konsultacjach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów Ośrodka.

Szczególnie serdecznie zapraszamy na inaugurację 23 września 2024 roku.

Inauguracja kampanii zaplanowana jest na 23 września 2024 r. na godz. 17:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Konarskiego 20.

Będzie to niezwykła okazja do wysłuchania wykładu znanej psycholożki rozwojowej Pani Doroty Zawadzkiej „Superniani”, uczestnictwa w mini warsztacie wprowadzającym do cyklu spotkań pn. „Szkoła dla Rodziców”, który poprowadzą specjaliści Ośrodka, oraz do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń w ramach kampanii. Wszyscy rodzice przedszkolaków otrzymają materiały edukacyjne pomocne w rozwiązywaniu trudnych sytuacji z dzieckiem.

Szczegółowe informacje przesyłamy w załącznikach.

komiks dla rodziców

ulotka _ kampania