Przedszkolaki z grupy II „Kropelki” wybrały się do teatru MASKARADA w Warszawie na sztukę pt. „Magiczne Drzewko Wróżek”. Przed wyjazdem dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznej podróży oraz jak należy zachowywać się w miejscach publicznych. Celem wycieczki było kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz kształtowanie u dzieci nawyków kulturalnego zachowania się podczas spektaklu.
Przejdź do treści